Реакція соцмереж на постріли по вікнах Шокіна

Пізно увечері в понеділок 2 листопада "Українська правда" з посиланням на власні джерела повідомила про те, що по вікнах кабінету генерального прокурора Віктора Шокіна, розташованого в будівлі ГПУ на вул. Різницькій у Києві, здійснили два постріли.

Вже наступного ранку Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом посягання на життя державного діяча.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос того ж дня заявив на брифінгу, що життя генпрокурора врятувало лише броньоване скло.

"Вчора під час проведення службової наради о 21:52, перебуваючи на своєму службовому місці і співробітники, які перебували за цим столом під час проведення наради, потрапили під обстріл фактично снайпера. Було випущено 3 кулі", - повідомив Матіос.

За його словами, слідство заявило про обізнаність стрільця і його замовників, щодо розташування речей і предметів в кабінеті Шокіна, особисте місце перебування генпрокурора, "бо постріл був фактично зроблений в притул з розрахунку на потрапляння  в область тулуба або голови".

"Крім того, вистрілів було зроблено декілька і тільки наявність броньованого щита зі скла дала можливість уникнути смертельної дії в наслідок пострілів", - зазначив Матіос.

Він додав, що "снайпер стріляв із застосуванням тепловізора, бо всі штори і ролети були закриті, побачити тінь було неможливо".

"Постріли зроблені в різні частині скла, бо після пострілу по кабінету почалося пересування", - зазначив він.

 

Розповідаючи про деталі замаху Матіос висловив своє обурення реакцією соцмереж на цю подію.

"Я надзвичайно вражений великою кількістю негативного злорадства з приводу нібито замаху на рейхстаг, вистрілу в самого себе … з приводу новини про замах на життя генерального прокурора", - обурився Матіос.

"Прошу всіх зрозуміти, що подолання речей публічно, може з лишнім спокоєм має суттєві закулісні речі, які заключаються в намаганні зупинити напор генпрокуратури в документуванні злочинів", - зазначив він.

Реакція соцмереж була дійсно скептична, але після виступу Матіоса вона лише погіршилась і стала ще більш саркастичною.  INSIDER підготував підбірку постів, що якнайкраще її ілюструють.

 

Микола Воськало про снайпера ГПУ:снайпер злий на кришу лізеі наводить тепловізорв направлєнії вікнапрокурора шокіна...

Posted by Анатолій Гриценко on Tuesday, November 3, 2015

 
Нардеп Ігор Лапін, ротний "Айдару" поглузував з Матіоса через слова про використання тепловізора. Снайперу він би не допоміг. 

Це ж якими дятлами треба нас всіх вважати щоб нести таку ахінею. Для тих хто "в бронепоїзді" : - тепловізор через склоп...

Posted by Ігор Лапін on 3 листопада 2015 р.

#Волонтери показали невідповідності даних ГПУ про #замах на Шокіна: в реальних умовах тепловізори скрізь скло не працюють: https://youtu.be/7IzElg1DXGk#Шокин #покушение #ГПУ

Posted by NewsOne TV on Wednesday, November 4, 2015
 

ШОК! СЕНСАЦИЯ! ФОТО ПОКУШЕНИЯ НА ШОКИНА!"Выстрел в окно кабинета генпрокурора был осуществлен практически впритык". Военный прокурор А.Матиос.

Posted by Денис Бигус on Tuesday, November 3, 2015
 

Вот так выглядит попадание трех пуль 7,62х39 в бронированное стекло. Сравните с тем, что показала прокуратура и сделайте свои выводы.

Posted by Алексей Тамразов on Tuesday, November 3, 2015
 

#терроризм

Фото опубликовано Sergii Ivanov (@sergii_ivanov)

 

Самая правдоподобная версия от Толи Матиоса звучит так : В Шокина стреляли из тепловизора. Три раза. Шокин в шоке.

Posted by Роман Давиденко on Tuesday, November 3, 2015
 

#ДивалогікиЗа твердженням ГПУ, снайпер, який стріляв по кабінету Шокіна, детально знав розташування предметів у кабіне...

Posted by Євген Будерацький on Tuesday, November 3, 2015
 

я дико извиняюсь, но кто-то видит на фото офис Укрподшипника? он между прочим стоит на той же улице, что и здание ГПУ (Р...

Posted by Тетяна Ніколаєнко on Tuesday, November 3, 2015

главная полоса

"З появою Гризлова мало що змінилося. Ви дискусію навколо Сталіна уявляєте?"
Здесь мы оставляем тексты, которые нам показались самыми знаковыми
Что означало быть проукраинским ультрасом в Крыму в начале оккупации, и как они живут сейчас