У Швеції та Британії антимігрантські мітинги: є сутички й арешти

Четверо нападників було затримано після того, як у центрі Стокгольма 30 січня група чоловіків у чорних масках закликали до насильницьких дій стосовно мігрантів, повідомляє epd.

Близько 100 осіб зібралися напередодні в районі головного залізничного вокзалу, популярному місці зборів і проведення часу серед біженців, та роздавали листівки із закликами протестувати проти прийому мігрантів, передає Німецька хвиля.

За словами очевидців, кілька мігрантів було побито. При цьому правоохоронці заявляють, що заяв від постраждалих не надходило. Поліція припускає, що за цією акцією стоять хулігани. Повідомляється, що один із затриманих ударив жінку-поліцейську кулаком в обличчя. Після нетривалого арешту його випустили на волю.

У місцевих ЗМІ останні події пов’язують із недавнім убивством 22-річної соціальної працівниці центру для утримання біженців у місті Мельндалі, пише epd. Цей випадок шокував країну та мав міжнародний розголос. Поліція заарештувала мігранта із Сомалі, якого підозрюють у вбивстві жінки ножем.

Спочатку повідомлялося, що йому 15 років. Однак британська Daily Mail висловила сумнів щодо його віку. Видання зазначає, що чимало мігрантів, прибуваючи до Європи без документів, свідомо занижують свій справжній вік, сподіваючись на вищі шанси отримати легальний статус.

Нагадаємо, Швеція є однією з основних країн, які приймають біженців у Європі. Протягом 2015 року заяви на отримання притулку в країні подали понад 160 тисяч осіб.

Безладдя на антимігрантському ґрунті охопили в суботу і портове британське місто Дувр. Як повідомляє Reuters, поліція заарештувала 9-х осіб після сутичок між прихильниками та противниками прийому мігрантів. Повідомляється про п’ятьох осіб із легкими пораненнями та одну особу з переломом руки.

Саме до Дувра прибуває найбільше мігрантів із французького Кале, де останніми місяцями постали великі табори біженців із Африки та Близького Сходу, відомі серед місцевих та журналістів як "джунглі". Більшість мешканців цих "джунглів" прагнуть потрапити до Великобританії. Дувр від Кале відділяє лише 20 миль морем.

главная полоса

"З появою Гризлова мало що змінилося. Ви дискусію навколо Сталіна уявляєте?"
Здесь мы оставляем тексты, которые нам показались самыми знаковыми
Что означало быть проукраинским ультрасом в Крыму в начале оккупации, и как они живут сейчас