Пентагон підтвердив порушення літаком РФ кордону Туреччини

Пентагон підтверджує заяви Анкари про порушення російським військовим літаком турецького повітряного простору.

При цьому американське військове відомство закликає Росію і Туреччину вести переговори і вжити заходів щодо запобігання ескалації, заявив із Вашингтона представник Пентагону Марк Райт, передає РИА Новости.

"Ми в курсі повідомлень і можемо підтвердити, що вчора ще один російський військовий літак порушив повітряний простір Туреччини і НАТО", - заявив представник Пентагону в суботу пізно ввечері.

"Як ми заявляли після попередніх інцидентів, США приєднуються до НАТО в солідарності з Туреччиною, і ми закликаємо Росію поважати повітряний простір Туреччини і припинити дії, які призводять до ризику підвищеної нестабільності в регіоні. Важливо, щоб росіяни і турки говорили один із одним і робили заходи щодо запобігання ескалації", - додав представник Пентагону.

Раніше МЗС Туреччини заявило, що літак Су-34 ВКС РФ порушив повітряний простір Туреччини в п'ятницю об 11:46.

Своєю чергою представник Міноборони РФ генерал-майор Ігор Конашенков заявив, що жодних порушень повітряного простору Туреччини літаками російської авіагрупи в Сирії не було, а заяви турецької сторони є "голослівною пропагандою". За словами Конашенкова, ні російськими засобами ППО в Сирії, ні сирійськими РЛС контролю повітряного простору ніяких порушень сирійсько-турецького кордону не зафіксовано.

У листопаді російський літак Су-24 було збито турецьким винищувачем F-16, при цьому Туреччина також заявляла про порушення свого повітряного простору.

главная полоса

"З появою Гризлова мало що змінилося. Ви дискусію навколо Сталіна уявляєте?"
Здесь мы оставляем тексты, которые нам показались самыми знаковыми
Что означало быть проукраинским ультрасом в Крыму в начале оккупации, и как они живут сейчас