УМОВИ ПЕРЕДРУКУ ТА ІНШОГО ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ ВЕБ-САЙТУ THEINSIDER.COM.UA.

1 . Будь-яке використання матеріалів веб-сайту THEINSIDER.UA (далі - Сайт ) допускається з урахуванням обумовлених нижче умов.

2. Під використанням розуміється будь-яке відтворення , опублікування , копіювання , передрук , поширення , переклад , передача в ефір , повідомлення по кабелю , переробка та інші способи передачі матеріалів, передбачені чинним законодавством України.

3. Часткове або повне використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на Сайті. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в другому абзаці матеріалу.

4. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не може бути менше шрифту тексту використовуваного матеріалу. Посилання/гіперпосилання обов'язкове незалежно від повного або часткового використання матеріалів.

5. Передрук в повному обсязі, заборонено без письмового дозволу адміністрації сайту (ТОВ "ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕДІА ГРУПА") .

6. Використання фотографій Сайту дозволяється за умови зазначення джерела THEINSIDER.COM.UA. Якщо на фотографії присутня ім'я фотографа (чи інша інформація про фотографа) та/або ВОТЕРМАРК Сайту , їх збереження при використанні фотографій обов'язкове.

7. Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій), в яких міститься посилання на агентства Українськi Новини, УНIАН, ЕРА і інші агентства суворо заборонено.

8 . Матеріали , відмічені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами.

9 . Адміністрація (ТОВ "ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕДІА ГРУПА")  має право в будь-який час вносити зміни до цих умов. Зміни набувають чинності з моменту опублікування нової редакції на Сайті.

10. Порушення вищевказаних умов буде розцінюватися як порушення прав інтелектуальної власності та прав на інформацію. У таких випадках адміністратор сайту (ТОВ "ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕДІА ГРУПА") залишає за собою право на захист прав у судовому порядку відповідно до чинного законодавства України. 

головнi матерiали

"З появою Гризлова мало що змінилося. Ви дискусію навколо Сталіна уявляєте?"
Здесь мы оставляем тексты, которые нам показались самыми знаковыми
Что означало быть проукраинским ультрасом в Крыму в начале оккупации, и как они живут сейчас