Кабмін розгляне збільшення грошового забезпечення прикордонників

Міністерству фінансів, Міністерству внутрішніх справ та іншим профільним відомствам доручено розглянути питання збільшення грошового забезпечення для прикордонників та інших військових підрозділів, які перебувають у зоні АТО.

Зокрема військовослужбовцям Спеціальної служби на транспорті, Управлінню державної охорони, Службі безпеки України - відповідне доручення дав прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, про що він заявив у "10 хвилинах" 31 січня, повідомляє прес-служба Кабміну.

Він нагадав, що цьогоріч уряд на 16 млрд грн. збільшив фінансування сектору національної безпеки й оборони - до 113 мільярдів.

Яценюк наголосив на необхідності продовжувати політику щодо збільшення грошового забезпечення для української армії, Національної гвардії, прикордонників "і всіх військовослужбовців, які охороняють безпеку і мир у країні".

Головна ціль підвищення грошового утримання, за словами глави уряду, - створення професійної армії, яка має відповідати найвищим стандартам НАТО, "яка повинна вміти воювати і мати нову техніку, а військовослужбовець повинен отримувати гідну заробітну платню".

головнi матерiали

"З появою Гризлова мало що змінилося. Ви дискусію навколо Сталіна уявляєте?"
Здесь мы оставляем тексты, которые нам показались самыми знаковыми
Что означало быть проукраинским ультрасом в Крыму в начале оккупации, и как они живут сейчас