Австрія має намір до 2019 року вислати з країни 50 тисяч біженців

Австрійський уряд має намір відправити до країн походження близько 50 тисяч біженців протягом наступних трьох років.

"Зараз ми вже серед країн із найбільшою кількістю депортацій. Але ми плануємо прискорити та розширити цю тенденцію", - заявила міністр внутрішніх справ Австрії Йоганна Мікль-Лайтнер, передає Німецька хвиля.

У Відні вирішили, що максимальна кількість біженців, яким країна готова надати притулок у 2016 році, становитиме не більше 37,5 тисяч осіб. Водночас, згідно з представленим планом, до 2019 року Австрія планує депортувати не менше 50 тисяч шукачів притулку.

Як повідомляється, щоб досягти цієї мети до списку безпечних країн походження у Відні пропонують додати Марокко, Алжир, Туніс, Грузію, Монголію і Гану.

Напередодні розширити перелік безпечних країн походження мігрантів запропонував федеральному урядові Німеччини й керівник уряду сусідньої з Австрією німецької Баварії. Горст Зеегофер назвав 11 держав, серед яких - Україна, Вірменія, Грузія та Молдова.

Нагадаємо, раніше Швеція заявила про плани вислати з країни від 60 до 80 тисяч осіб, чиї заяви на отримання притулку відхилили. Услід за Швецією про плани видворення з країни близько 20 тисяч біженців заявили й у Фінляндії.

головнi матерiали

"З появою Гризлова мало що змінилося. Ви дискусію навколо Сталіна уявляєте?"
Здесь мы оставляем тексты, которые нам показались самыми знаковыми
Что означало быть проукраинским ультрасом в Крыму в начале оккупации, и как они живут сейчас