У Європі "зникло" 10 тисяч дітей-мігрантів, - Європол

Понад 10 тисяч дітей-мігрантів могли зникнути, прибувши до Європи протягом останніх двох років, повідомила поліцейська служба ЄС.

За даними Європолу, тисячі вразливих неповнолітніх зникли після реєстрації в державних органах, передає ВВС Україна.

Вони застерігають, щоб дітей та молодь можуть експлуатувати кримінальні угруповання.

За даними доброчинної організації Save the Children, приблизно 26 тисяч дітей-мігрантів торік прибуло до Європи без родин.

Це вперше Європол дав загальноєвропейську оцінку того, скільки дітей-мігрантів могли зникнути.

"Є підстави казати, що ми шукаємо більше 10 тисяч дітей", - сказав керівник адміністрації Європолу газеті Observer.

"Не всіх із них кримінально експлуатуватимуть. Декого, можливо, передали до членів родини. Ми просто не знаємо, де вони перебувають, що вони роблять чи з ким вони", - сказав представник поліції ЄС.

Представники влади в Італії попередили у травні 2015 року, що майже п'ять тисяч дітей зникли з центрів прийому прохачів притулку від позаминулого літа.

У жовтні влада південного шведського міста Треллеборг повідомила, що зникло приблизно тисячу дітей-біженців, які приїхали без супроводу дорослих, та молодих людей, що прибули за останні місяці.

Представник Європолу також сказав, що багато неповнолітніх могли зникнути, прибувши до Греції. Владу цієї країни раніше критикували через реєстрацію та перевірку мігрантів.

Кримінальні угруповання, які вважаються залученими до торгівлі людьми в Європі, зараз націлені на біженців, кажуть у Європолі. Є побоювання, що дітей, яких не супроводжують дорослі, чи молодих людей можуть втягнути в секс-бізнес, рабство чи іншу незаконну діяльність.

головнi матерiали

"З появою Гризлова мало що змінилося. Ви дискусію навколо Сталіна уявляєте?"
Здесь мы оставляем тексты, которые нам показались самыми знаковыми
Что означало быть проукраинским ультрасом в Крыму в начале оккупации, и как они живут сейчас