Із початку року на Донеччині заарештовано 28 бойовиків

Протягом січня співробітниками підрозділу поліції з документування осіб, які брали участь у незаконних збройних формуваннях, притягнуто до кримінальної відповідальності 28 терористів.

Цю спеціальну групу створено в обласному главку поліції з травня 2015 року, повідомляє прес-служба ГУНП у Донецькій області.

"У січні поліцейські затримали Звіздаря, Снупі, Потапа та інших бойовиків, які несли службу в лавах терористів - "Оплоті" та інших угрупованнях. Серед них є ті, що захоплювали виконкоми в Маріуполі та Краматорську, блокували військову частину в Артемівському районі, зі зброєю в руках здійснювали незаконну фільтрацію громадян на блокпостах у захоплених населених пунктах", - йдеться в повідомленні.

"Друга категорія - це пособники та інформатори бойовиків, які різними способами передавали їм інформацію про дислокацію військовослужбовців Збройних Сил України. Непоодинокими є випадки, коли пособники терористів коригують вогонь бойовиків по мирних кварталах. Ці люди винні у вбивствах та обстрілах мирного населення не менше, ніж безпосередні учасники терористичних груп", - наголосили у відомстві.

Там також розповіли, що серед затриманих були і такі, що "за допомогою соціальних мереж та інтернету сіяли серед місцевого населення зерна ненависті до української влади та агітували земляків приєднуватися до лав терористів".

За даними поліції, з початку року нагодою отримати "амністію" скористалися 3 колишні учасники незаконних збройних формувань.

головнi матерiали

"З появою Гризлова мало що змінилося. Ви дискусію навколо Сталіна уявляєте?"
Здесь мы оставляем тексты, которые нам показались самыми знаковыми
Что означало быть проукраинским ультрасом в Крыму в начале оккупации, и как они живут сейчас